Colossus2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
oldschool325
Mesaje : 1
Data de înscriere : 03/03/2019

Am dat itemele une-i clone! Empty Am dat itemele une-i clone!

Dum Mar 03, 2019 9:06 pm
Nume reclamant: SoulSenpai
Nume membrului reclamat: MicleFarm
Dovada(poză/video): Dovada sunt helperii.. care pot confirma.
Alte adăugări:M-am apucat pe server inainte de update... Am jucat pe server cand erau doar cativa  playeri.. Eu , Micle , Mander... si inca 2 3 ! Am decis sa ma las... Si sa revin cand se populeaza
cat de cat! Am zis sa dau itemele mele lui Mander sau Micle... Pentru ca in caz ca revin... sa imi de-a cate ceva! Dar am dat itemele unei clone din pacate.. "MicleFarm" , iar acum nu am
cum sa le recuperez! Nu ma astept sa-mi recuperez toate itemele inapoi dar macar o parte.. Ar fii genial! Va multumesc pentru intlegere , si sper sa ma puteti ajuta!

O zi frumoasa va doresc!
Mander
Mander
Mesaje : 55
Data de înscriere : 28/01/2019
Varsta : 24
Localizare : Romania
http://Colossus2.ro

Am dat itemele une-i clone! Empty Re: Am dat itemele une-i clone!

Lun Mar 04, 2019 2:35 pm
Trebuia sa dai itemele unui intermediar sau sa le pastrezi pe cont pana te reapucai. Iar contul clona va fi sanctionat.
Poddy
Poddy
Mesaje : 48
Data de înscriere : 05/03/2019
Varsta : 23
Localizare : Caras-Severin, Baile-Herculane
http://metin2colossus2.ro/site

Am dat itemele une-i clone! Empty Re: Am dat itemele une-i clone!

Mier Mar 06, 2019 11:20 am
Bună ziua! Doresc să te informez cu ideea că nu ai voie să îți oferi datele contului și itemele (într-un scop reproductiv), itemele trebuiesc lăsate pe contul principal al dvs, unui intermediar sau chiar unui membru din echipa Colossus2, oferă-ți încrederea în oameni de baza, nu în fake-uri/falsuri. Iar această copie va fii avertizată, o zi bună!
Continut sponsorizat

Am dat itemele une-i clone! Empty Re: Am dat itemele une-i clone!

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum